fbpx

Akreditované Vodácké centrum Znojmo Stará Vodárna si Vám dovoluje nabídnout vodácké i nevodácké kurzy, výlety a sportovní vyžití ve Znojmě a okolí pro studenty všech věkových kategorií. Sídlíme v ideálním místě 10 minut od centra Znojma, na hranicích NP Podyjí na břehu řeky Dyje.

Všeobecné informace pro všechny typy kurzů a výletů

Hlavním smyslem kurzů je naučit se novým dovednostem a zároveň prožít nezapomenutelné zážitky v kolektivu třídních kamarádů. Zázemí vodáckého centra lze využít jak k vodáckým kurzům, tak jako výchozí bod s ubytováním pro jakýkoliv sportovní kurz nebo školní výlet.

Objednávku kurzu můžete uskutečnit přes e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně jsme k dispozici na telefonu: 727 841 363

Kompletní nabídka kurzů v PDF verzi.

Krátké tříminutové video z typického vodáckého dvoudenního kurzu.

Jak se v nabídce orientovat?

Pro snadnou orientaci je text rozdělen na vodácké a nevodácké kurzy dle věkových skupin. Některé programy a aktivity se mohou prolínat napříč věkovými skupinami. Nabídka je koncipována od nejjednodušších aktivit, až po technicky náročnější aktivity, jako je samostatné ovládání kánoe na tekoucí vodě.

Řeka Dyje - vodácký ideál

Pro vodácké kurzy využíváme hlavně řeku Dyji v úseku mezi Znojmem a Hevlínem. Její velkou výhodou oproti jiným řekám je nižší náročnost na prvním úseku plavby, což ideálně vyhovuje právě školním skupinám.

Zkušení instruktoři - záruka kvality

Všichni instruktoři jsou dlouholetí vodáci se zkušenostmi z divoké vody, akreditovaní v našem akreditačním centru a každoročně procházející předsezónním proškolením.

Co je zahrnuto v ceně kurzu

V ceně je vždy zahrnuto zapůjčení vybavení (plastové lodě typu Vydra, pádla, atestované záchranné vesty), instruktorské zajištění, doprava vodáckého vybavení zpět na základnu, ubytování v tábořištích, převoz osobních věcí mezi tábořišti.

Ubytování a táboření u řeky

Ubytovat se lze na tábořištích ve Znojmě v areálu vodáckého centra, dále pak v Krhovicích a Hrádku. V areálu vodáckého centra je dále možnost ubytovat se v hlavní budově v multifunkčním sále s palandovými postelemi a využít je k vícedenním aktivitám v nejbližším okolí Znojma. Další tábořiště (Krhovice, Hrádek) jsou rovné upravené travnaté plochy s ohništi, jsou vybavené pitnou vodou, toaletami, stánkem s občerstvením. V každé blízké vesnici je otevřen obchod do večerních hodin.

Doprava

Návrat účastníků je běžně řešen autobusovou nebo vlakovou hromadnou dopravou. V případě zájmu můžeme zajistit zvláštní autobus pro individuální potřeby skupiny.

Zázemí Centra Vodárna

V areálu vodáckého centra je možné využít beachvolejbalové a multifunkční hřiště, sportovní vybavení, konferenční příp. cvičební sál, audiovizuální techniku a mnoho dalších pomůcek potřebných pro kvalitní netradiční a neformální výuku žáků.

Všechny kurzy je možné libovolně kombinovat a upravovat dle představy skupin.

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2024 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.